Zgłoś szkołę swojego dziecka do udziału w projekcie

W trzech prostych krokach

Czy wiesz, że co 10 uczeń szkoły podstawowej i co 4 szkoły ponadpodstawowej miał kontakt z narkotykami?

Dla Kogo

Rozwijamy nasz program, aby dostarczyć jeszcze więcej wartości. Planujemy udostępnienie materiałów edukacyjnych skierowanych do dyrekcji szkół, nauczycieli i innych osób odpowiedzialnych za działania profilaktyczne. Będziemy prezentować filmy informujące o negatywnych skutkach spożywania substancji psychoaktywnych oraz rekomendacje na podstawie przeprowadzonych diagnoz przez specjalistów do spraw uzależnień. Zamierzamy również udostępniać przegląd książek i czasopism dotyczących problemu uzależnień.

Zgłoś swoją szkołe

Dane zgłaszanej szkoły

Twoje dane kontaktowe

Polityka ochrony danych osobowych

Weryfikacja:

Czy wiesz, że co piąty uczeń w wieku szkolnym miał myśli samobójcze?

Zwycięstwa 13
    44-102 Gliwice

Gliwice, Polska

Jesteśmy dostępni od 09:00 – 15:00

E-mail: info@zdrowaszkola.net

Potrzebujesz szybkiej pomocy?

Razem możemy stworzyć bezpieczniejszą przyszłość dla naszych dzieci!

Zapraszamy do śledzenia naszej pracy i współpracy w walce z uzależnieniami wśród dzieci i młodzieży.

Czy wiesz jak często dzieci nie odczuwają akceptacji rówieśniczej i domowej?